Lexan Gáň

Zasklievanie balkónov a terás - Hliníkový systém

 

Posuvný hliníkový systém je najpoužívanejším riešením pre zákazníkov, ktorí preferujú moderní design, trvalú funkčnosť pri minimálnych nárokoch na držbu. Kvalitne riešená presklená plocha slúži nielen ako ochrana pred prenikaním chladu, hluku, ale aj prirodzenie zlepšuje energetickú bilanciu obydlia vďaka využívaniu slnečného žiarenia. Nesmieme zabudnúť na zvýšenú ochranu nášho príbytku pred nepozvanými hosťami, či sú to vtáci, hmyz a či niektorí naši spoluobčania.

Rámy prvkov zasklenia sú vyrábané z hliníkovej zliatiny – zušľachtené na vysokú pevnosť, dávajú veľké možnosti vo vzhľadovom riešení, i vo voľbe zasklenia funkčnými sklami s rôznymi technickými parametrami. Okrem číreho skla v hrúbke 4,5 alebo 6mm, je možno si vybrať aj z farebne tónovaného skla, ornamentového skla, bezpečnostného skla, kaleného alebo izolačného skla. Taktiež je možnosť osadiť do posuvného systému Lexan v rôznom farebnom vyhotovení.

Štandardne sa vyrába hliníkový posuvný systém v bielom prevedení, ale je možnosť na prianie zákazníka farebne prispôsobiť  hliníkový profil tak, aby celkový dojem zasklenia spĺňal ako estetické tak aj plne funkčné požiadavky.